W ramach Dni Powiatu Łańcuckiego, 13 września 2025 roku, słuchacze Medycznej Szkoły Policealnej w Łańcucie wraz z nauczycielami uczestniczyli w wydarzeniu kulturalnym – Nocy Muzeów w Muzeum Gorzelnictwa w Łańcucie.
Podczas wydarzenia byliśmy przygotowani do udzielania pierwszej pomocy przedmedycznej. Mieliśmy również okazję zwiedzić piękne wnętrza muzeum oraz wysłuchać interesującej historii naszego regionu.
